donderdag 7 december 2017

Sinterklaas kwam op bezoek!


Op 23 november kregen we belangrijke boodschap: Sinterklaas zou op 6 december met zijn zwarte pieten op bezoek komen op onze school. Eén van zijn zwarte pieten wou een pietenpilotendiploma behalen en daarom zouden ze met de helikopter komen.
Plots kwam op 6 december een zwarte piet vol stro in zijn kledij aan op onze school. De helikopter was neergestort en hij wist niet meer waar Sinterklaas en de andere zwarte pieten waren... Gelukkig kwam Sinterklaas al snel aan bij onze school, in een tractor. Ze konden genieten van heel wat mooie dansjes en versjes die de kinderen hadden voorbereid. Daarna gingen ze ook nog eens op bezoek in het 4e, 5e en 6e leerjaar. Het was een super leuke voormiddag! Dank je wel, Sinterklaas en zwarte pieten om tijd te maken voor ons!

laureaatschool ‘Sport beweegt je school’

laureaatschool ‘Sport beweegt je school’

JAARTHEMA 2021-2022

JAARTHEMA 2021-2022

Verkeer op school

Verkeer op school

Wij gaan voor water van de kraan!

INSCHRIJVINGEN SCHOOLJAAR 2021-2022

Inschrijvingen voor volgend schooljaar:

Kinderen van geboortejaar 2020 mogen inschrijven vanaf de eerste schooldag van september

Inschrijvingen vinden bij voorkeur plaats na telefonische afspraak met het secretariaat of de directie.

Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2021-2022): graag na telefonische afspraak

SCHOOLINFO

Bruyelstraat 8

8531 Bavikhove

056/71 09 98

directie@vbsdewingerd.be

DIGITALE NIEUWSBRIEF

Zoeken

CLB

Mogelijk gemaakt door Blogger.

BLOGARCHIEF